آموزش پیش دبستانی آنلاین – ایران کیدز اپ

شکل تصویر یک

کلاسهای پیش دبستانی آنلاین ایران کیدز اپ

کلاسهای پیش دبستانی آنلاین ایران کیدز اپ

ایران کیدز اپ دو نوع کلاس جهت آموزش پیش دبستانی برگزار می کند: پیش دبستانی مجازی و پیش دبستانی آنلاین.

پیش دبستانی مجازی دوره های ویدئویی آموزش پیش دبستانی است و پیش دبستانی آنلاین کلاسهای آنلاین و تعاملی است. این صفحه مربوط به پیش دبستانی آنلاین می باشد. جهت اطلاعات بیشتر درباره پیش دبستانی مجازی به صفحه اصلی یا در منو بالای صفحه به صفحه پیش دبستانی مجازی مراجعه کنید.

پیش دبستانی آنلاین ایران کیدز اپ

ما در ایران کیدز اپ تلاش نموده ایم تا در کلاسهای پیش دبستانی آنلاین بیشترین ارتباط را با کودکان و والدینشان برقرار کنیم. کلاسهای پیش دبستانی آنلاین ما با تعداد شش الی هشت نفر برگزار می گردد که همین مسئله موجب می‌شود تا مربی با کیفیت بالاتری مطالب آموزشی را انتقال دهد و بهتر بتوانند بر فعالیت نوآموزان نظارت داشته باشد. ما همینطور مسئله خستگی نوآموزان را در نظر گرفته ایم و با توجه به محتوای پیش دبستانی طوری برنامه‌ریزی انجام داده ایم که با حدود ۵ ساعت آموزش در هفته کل آموزشهای پیش دبستانی در ۵ ماه، ارائه شود‌.

معمولاً در پیش دبستانی حضوری حدود نیمی یا بیشتر از وقت کلاس ها صرف بازی، تغذیه و نظم دادن مربی به کلاس می‌شود. اما در پیش دبستانی آنلاین این مسائل وجود ندارد و کل وقت کلاس صرف آموزش می‌شود. به همین دلیل نیازی نیست هر روز از صبح تا ظهر کودکان را وادار به گذراندن کلاس های آنلاین کنیم و صرف نیمی از وقت کلاس حضوری، جهت آموزش کامل کفایت میکند.

مربیان ما همچنان بعد از کلاس ها تمریناتی را که ارائه داده اند را بازبینی می کند تا اطمینان حاصل نمایند که نوآموزان آموزشها را به خوبی دریافت کرده اند و با والدین عزیز در صورت هرگونه سوال در تماس هستند. تمام راهنمایی های لازم جهت انجام تمرینات ارائه می شود تا والدین بتوانند در انجام تمرینات به کودکان کمک کنند.

جهت سهولت کار کتاب ها و ابزارهایی معرفی می شود که در دسترس همگان و به راحتی قابل تهیه می باشد.

پیش دبستانی آنلاین؟

تا همین چند سال پیش عمده باورها بر این بود که دوره پیش دبستانی و قبل از دبستان مهم نبوده و کودکان در این سن نباید آموزش خاصی ببینند. از همین روی پیش دبستانی چندان جدی تلقی نمی شد. اخیراً با تحقیقات گسترده‌ای که در سرتاسر دنیا انجام شده است همگان متوجه اهمیت این سنین جهت آموزش های لازم قبل از دبستان شده‌اند. سنین قبل از دبستان را دوره طلایی آموزش و پرورش کودکان می دانند به همین دلیل والدین تمام تلاش خود را کرده که کودکان را در کلاس هایی با کیفیت بالا و استاندارد ثبت نام کنند و بسیار بیشتر به امر تربیت کودکان در این سن حساس شده اند.

از زمان شیوع کرونا وضعیت آموزشی کودکان هم به مسئله مهمی تبدیل شده است زیرا باور اکثر والدین بر این است که کودکان نمی توانند آنلاین در کلاس حاضر شوند و آموزش ببینند و در انتظار دبستان می مانند تا بلاخره به اجبار کودکان را به پای کلاسهای آنلاین بنشاند و قاعدتاً با وجود همین طرز فکری معمولاً با کودکان خود و یادگیری آنها دچار مشکل می شوند چرا که این مسئله ثابت شده است که کودکان به راحتی می توانند در کلاس های آنلاین از آموزش ها بهره مند شود. اما عده‌ای از والدین هم از این فرصت استفاده کردند و کودکان خود را برای دبستان از هر لحاظ آماده تر کردند حتی می توان گفت بسیاری از والدین اکنون دیگر کلاس های آنلاین را به کلاس‌های حضوری ترجیح می دهند.

از فواید کلاس های آنلاین می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱. مفید بودن زمان کلاسهای آنلاین نسبت به کلاس های حضوری

همانطور که گفته شد در کلاس‌های حضوری پیش دبستانی اکثر وقت کلاس صرف بازی، تغذیه و همینطور نظم دادن کلاس توسط مربی ها می شود. اما در کلاس های آنلاین این شرایط به وجود نمی‌آید و تمام زمان کلاس صرف آموزش می‌شود و تا پیش از خستگی کودکان به پایان می‌رسد. البته این موضوع بسیار مهم است که مربی با تمام توان، تسلط و تجربه خود با نوآموزان ارتباط برقرار کند و کلاس را برای آنها جذاب تر کند.

۲. صرفه جویی در زمان رفت و آمد والدین

کودکان پیش دبستانی معمولاً توسط والدین خود به مراکز پیش دبستانی برده می شوند که این امر در کلاس های آنلاین به نفع والدین می باشد چرا که دیگر نیازی به این رفت و آمد ندارند و آن دسته از والدینی که  سرویس‌های رفت و برگشت استفاده می کردند دیگر نیازی به پرداخت هزینه نداشته و همینطور دیگر نگران امنیت کودکان خود نیستند.

۳. عدم خستگی نوآموزان

معمولاً کودکان هنگام برگشت از مراکز پیش دبستانی بسیار خسته می باشند اما در کلاس های آنلاین خستگی وجود ندارد و کودکان می توانند زمان بیشتری را صرف انجام تمرینات خود و یا کارهای دیگر کنند.

۴. پایین بودن هزینه های ثبت نام کلاس های آنلاین

کلاسهای آنلاین معمولاً از کلاسهای حضوری بسیار با صرفه تر می باشند چرا که بسیاری از هزینه هایی که در مراکز حضوری صرف می شود در کلاس های آنلاین صرف نمی شود و همین موضوع باعث شده تا قیمت این کلاس ها ارزان تر باشد.

۵. نظارت بر آموزش

در کلاس های آنلاین معمولا یکی از والدین به راحتی می‌تواند در جریان آموزش کودک قرار بگیرد و همین امر باعث می شود تا راحت تر در یادگیری کودکان نظارت داشته باشند.

کلاسهای پیش دبستانی آنلاین ایران کیدز اپ سه روز در هفته و هر جلسه حدود یک و نیم ساعت می باشد و بعد از آن ارتباط مربی با والدین و نوآموزان همچنان برقرار است. طول مدت دوره پیش دبستانی آنلاین ۵ ماه می باشد. کلاس های آنلاین ما در فضاهای مختلفی برگزار می‌شود اسکای روم یا سایت های مشابه، اما با توجه به تجربه سال قبل تماس همزمان برنامه واتساپ بهترین گزینه بوده و زمان‌هایی که سرعت سایتها جهت برقراری ارتباط مناسب نبود تماس تصویری برنامه واتساپ جایگزین آن می شد. ما مدام در تلاش بودیم تا کلاس‌ها را با بهترین کیفیت تصویر و بهترین سرعت ارائه دهیم.

پیش دبستانی

برنامه آموزشی پیش دبستانی آنلاین

– هر هفته یک حرف از حروف الفبا و آموزش های مربوط به کلمه سازی و آمادگی برای نوشتن ارائه می شود.

-در هفته یک جلسه ریاضی از شناخت اعداد و اشکال تا آموزش های پیشرفته تر ارائه می شود که میتوانید موضوعات آموزشی در سر فصل های آموزشی ببینید.

-یک جلسه در هفته نیز صرف درس علوم می گردد که شامل شناخت جهان اطراف, انسان, حیوان, گیاهان و موضوعات دیگر میشود. میتوانید در سرفصل‌های آموزشی عنوان ها را ببینید.

-هر جلسه ابتدا آموزش واحد کار یا مهارت های زندگی ارائه می‌شود سپس مربی به سراغ درس اصلی میرود.

-ساخت کاردستی و نقاشی و دیگر آموزش های مرتبط در حین تمام آموزش ها اجرا می شود.

در دوره پیش دبستانی آنلاین ما ۶۰ جلسه آموزشی مفید آنلاین برگزار می گردد و به اندازه این ۶۰ جلسه، مربی زمان خود را صرف دیدن تمرینات کودکان می‌کند و ایرادات احتمالی را از طریق تماس تلفنی یا روش‌های دیگر با والدین و کودک برطرف می کند.

عموماً در مراکز پیش دبستانی کلاسهای فوق برنامه و تقویتی نیز برگزار می گردد کلاس هایی از قبیل زبان انگلیسی، نقاشی، ورزش، کلاس های تقویتی ریاضی و غیره. ما در ایران کیدز اپ کلاس ها را به صورت جداگانه با هزینه های بسیار مقرون به صرفه برگزار می‌کنیم که می توانید با مراجعه به بخش کلاس ها از منو، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تفاوت کلاس آنلاین و مجازی

کلاسهای آنلاین ایران کیدز اپ به صورت تماس تصویری همزمان با مربی می باشد اما کلاس های مجازی ما به صورت ارائه ویدیو های آموزشی ضبط شده است. همینطور هزینه کلاس های مجازی کمتر از کلاس های آنلاین می باشد.

در نظر داشته باشید در صورت ثبت نام در کلاس آنلاین پیش دبستانی ما می توانید با پرداخت هزینه ای کمتر به ویدئوهای آموزشی ما نیز دسترسی داشته باشید تا بتوانید آموزش‌ها را دوره کنید و پایه تحصیلی کودکان خود را تقویت کنید. در واقع در صورت ثبت نام در کلاس پیش دبستانی آنلاین ما از تخفیف ویژه در دوره مجازی پیش دبستانی نیز بهره مند می شوید.

شما می‌توانید فقط دو ماه اول را ثبت نام کنید و در صورت نیاز تا ماه پنجم ادامه دهید اما توجه داشته باشید که ارائه گواهینامه پایان دوره پیش دبستانی در صورت اتمام ۵ ماه آموزش کامل می باشد و در صورت ثبت نام ۵ ماه تخفیف ویژه دریافت می کنید. دقت داشته باشید که شما می توانید حداقل برای ۲ ماه ثبت نام کنید.

ما سعی کرده ایم با توجه به هزینه ها و کیفیت مطلوب آموزش کمترین قیمت را جهت ثبت نام دوره ها در نظر بگیریم تا همه کودکان بتوانند از کلاسهای ما بهره مند شوند. تعداد کلاسهای ما بسیار محدود می باشد و پس از بسته شدن کلاسی به سختی می توانیم یک کلاس جدید اضافه کنیم اولویت با عزیزانی است که زودتر هزینه ثبت‌نام را واریز میکنند.

در تمام دوره های پیش دبستانی آنلاین و مجازی در صورت اتمام دوره گواهینامه معتبر ارائه می شود.

پیش دبستانی آنلاین

نکاتی که قبل از ثبت نام پیش دبستانی آنلاین باید بدانید

– جهت ثبت نام در پیش دبستانی آنلاین بیش از هر چیز شما باید به روزها و ساعات برگزاری کلاس ها دقت کنید تا برای حضور در کلاس با مشکل مواجه نشوید و با شرایط شما هماهنگ باشد.

– مربی باید شاد و پر انرژی باشد و توانایی آموزش بسیاری از دیگر موضوعات را در حین آموزشی اصلی داشته باشد مانند استفاده صحیح از کلمات، رفتار و آداب مناسب و غیره. همچنین مربی باید توانایی آموزش مطالب را بر اساس مدل یادگیری های متفاوت داشته باشد و به چند شیوه و همراه با بازی آنها را آموزش دهد و فضای کلاس را جذاب و تعاملی کند.

– هزینه ثبت نام در کلاسهای پیش دبستانی آنلاین باید معقول باشد و نباید هزینه گزافی بابت این آموزش ها پرداخت شود.

– زمان کلاس هانباید  خیلی طولانی و یا خیلی کوتاه باشد، باید به صورتی باشد که آموزش‌ها تثبیت شود و از طولانی شدن مبحث جلوگیری شود.- محتوای آموزشی باید متناسب با درک کودکان باشد و مطالبی که درک آنها دشوار است باید ساده شوند و جزئیات پیچیده آن ها بازگو نشود وصرفا کودک را آماده یادگیری های آینده کند.

– پشتیبانی و بازدید از تمریناتی که کودکان انجام می دهند بسیار حائز اهمیت است.

– تعداد کم دانش آموزان در کلاس باعث اثر بخشی بیشتر آموزش میشود.
– فضایی که کودکان در آن آنلاین می‌شوند باید ایمن باشد و از سرعت خوبی نیز برخوردار باشد.
– تهیه ابزار و کتاب‌های موردنیاز باید آسان باشد و برای تهیه آن نباید با مشکل مواجه شوید و از طرفی استاندارد باشند.

– در آخر و از همه مهم تر احترام به کودکان و رعایت حقوق آنها باید باور اصلی یک مجموعه باشد تا بتوان به آنها اعتماد کرد.

راهنمای ثبت نام در پیش دبستانی آنلاین ایران کیدز اپ

جهت ثبت نام در پیش دبستانی ایران کیدز اپ به صفحه ثبت نام مراجعه کرده و یا با شماره همراه در واتساپ با ما در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که ما در ایران کیدز اپ به دو روش دوره پیش دبستانی را برگزار می کنیم. روش اول به صورت آنلاین و از طریق ارتباط تصویری می باشد و روش دوم به صورت دوره آموزش ویدئویی در دسترس شما قرار می گیرد. شما میتوانید جه ثبت نام و دریافت راهنمایی بیشتر با شماره 09015014135 تماس بگیرید.

کلاس آنلاین کودکان

ریاضی پیش دبستانی

ریاضی در دوره پیش دبستانی با مباحث و مفاهیم بسیار ساده آغاز می شود تا کودک بتواند مطالب بعدی را به راحتی یاد بگیرد. مفاهیمی همچون کم و زیاد، بالا و پایین، چپ و راست، زیر و رو و مفاهیم مشابه‌. همچنین آموزش هایی جهت درک مفهوم اعداد و شمارش آنها به کودکان داده می شود. به دلیل اینکه شمردن از حفظ کودکان دلیل بر یادگیری آنها نیست، هر عدد به طور جداگانه باید آموزش داده شود تا زمانی که مربی اطمینان حاصل کند که کودکان مفهوم عدد را به خوبی درک کرده اند. در کنار اعداد مدل های مختلف شمردن نیز آموزش داده می‌شود مثل اعداد ترتیبی.
در ادامه کودکان با مفهوم کم کردن و اضافه کردن آشنا می شوند تا برای آشنایی با جمع و تفریق آمادگی لازم را داشته باشند. همچنین با ساعت و اعداد آن آشنا می شوند. اشکال، خطوط، قرینه، اندازه گیری، الگویابی، جدول شگفت انگیز و بسیاری از مفاهیم لازم و پایه در این دوره به کودکان آموزش داده می شود.

علوم پیش دبستانی

در درس علوم پیش دبستانی مطالب بسیار زیادی وجود دارد و سعی شده است کودک را با جهان اطراف آشنا کنیم. از شناخت بدن انسان شروع می‌شود تا به شناخت زمین آسمان حیوانات گیاهان و فضا می رسد، بیشتر کودکان به درس علوم علاقه دارند و در صورتی که کنجکاو و مشاهده گر خوبی باشند، شیفته این درس می شوند. همچنین در درس علوم پیش دبستانی تمامی پیش نیازهای علوم دبستان آموزش داده میشود.

واحد کار

این درس در واقع همان اطلاعات عمومی است که در مرکز بیشتر بستانی معمولاً به عنوان تم هفته از آن استفاده می شود و سعی شده است از طریق آن مناسبت ها یا وقایع خاص با انجام کارهای هنری یا کاردستی به کودکان آموزش داده شود.

به طور کل می توان از مطالب این صفحه نتیجه گرفت که کودکان به آموزش پیش دبستانی نیاز دارند و نباید از آن غافل شد. از طرفی آموزش آنلاین و از راه دور این دوره امکان پذیر است و شما به راحتی می توانید کودکان خود را در این کلاس ها ثبت نام کنید.

اگر بحث بازی را از آموزش جدا کنیم معمولاً نتایج بهتری می‌گیریم درست است که آموزش‌ها باید همراه با بازی باشد اما ذهن کودکان در زمان آموزش باید کاملاً آماده آموزش باشد تا این امر میسر شود، در غیر این صورت ممکن است مطالب در ذهن ماندگاری نداشته باشند یا کودک نتواند بعد از اتمام آموزش خودش به تنهایی به نتایج جدیدی برسد. بنابراین بهتر است زمان هایی مشخص جهت بازی کودکان در نظر بگیرید و مسئله آموزش و بازی (خصوصاً با همسالان) را از هم تاحدودی جدا کنید و بدانید که هر دوی آنها شاید به یک اندازه اهمیت دارند.

حروف الفبا

هدف از آموزش حروف الفبا در دوره های پیش دبستانی آشنایی کودکان با صدای حروف الفبا و شکل آنها میباشد. دقت کنید در دوره پیش دبستانی کودکان نوشتن را آغاز نمی کنند. البته باید تمرینات آمادگی برای نوشتن را حتما انجام دهند.  آمادگی برای نوشتن ویژه دوره پیش دبستانی است. همچنین در این دوره جلساتی به ترکیب کردن حروف های آموزش داده شده، اختصاص داده شده است که این امر کمک بسیار زیادی به درک مفهوم کلمه میکند و کودک را برای خواندن و نوشتن آماده می کند.

گواهینامه پایان دوره

در صورت به پایان رساندن کامل دوره آنلاین پیش دبستانی، گواهی پایان دوره آموزشی معتبر و زیر نظر اداره آموزش و‌پرورش تقدیم به شما می گردد.

اجبار دوره پیش دبستانی

دوره پیش دبستانی دوره ی اجباری نیست. اما با توجه به استقبال فراوان، سطح آموزشی کودکان بالاتر رفته و کودکانی که از این آموزش ها بهره نمگیرند ممکن است پایه تحصیلی ضعیف تری نسبت به دیگر کودکان داشته باشند. در این صورت بهتر است کودکان خود را در دوره های پیش دبستانی  که مناسب با شرایط شما می باشد، ثبت نام کنید.

پشتیبانی

در کلاسهای دوره پیش دبستانی آنلاین ایران کیدز اپ، تمرینات متنوعی به کودکان سپرده می شود و از آنجاییکه این تمرینات باید توسط مربی ها بررسی گردد، مربی ها در ساعات مشخصی در روز پاسخگوی سوالات شما هستند و تمرینات کودکان را پس از انجام، بررسی می کنند تا از یادگیری آنها اطمینان پیدا کنند.

آخرین مقالات ما