زبان انگلیسی آنلاین کودکان

شکل تصویر یک

کلاس آنلاین زبان انگلیسی کودکان

برگزاری کلاسهای آنلاین زبان انگلیسی کودکان و بزرگسالان در ایران کیدز اپ

کلاس آنلاین زبان انگلیسی کودکان

آموزش زبان انگلیسی آنلاین کودکان

امروزه آموزش زبان انگلیسی برای کودکان یک امر اجتناب ناپذیر شده است و شرایط جامعه امروز به شدت ایجاب می‌کند که افراد در کنار هر تخصصی زبان انگلیسی را آموزش ببیند.

 زبان انگلیسی به دلیل اینکه زبان بین المللی است، در تمامی کشور ها در مقاطع مختلف، در مدارس و غیره، آموزش داده میشود. در سیستم آموزشی کشور ما نیز زبان انگلیسی از دوران دبستان در برنامه درسی کودکان جای دارد. اما سیستم آموزشی مدارس در حد آشنایی کودکان با برخی کلمات و دستور زبان انگلیسی می باشد و معمولاً کودکان علاقه ای به این درس در مدرسه ندارند. به همین دلیل نیاز است تا کودکان به آموزشگاه های زبان انگلیسی مراجعه کنند، کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی را ثبت نام کنند و یا اخیراً در کلاسهای زبان انگلیسی آنلاین کودکان شرکت کنند.

یادگیری زبان انگلیسی یک نیاز و لازمه موفقیت افراد در هر تخصصی می باشد. کودکان باید از سنین دبستان یا بیش از دبستان شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنند، چرا که آموزش زبان انگلیسی در سنین کودکی به مراتب آسان تر است. افراد بزرگسال به دلیل مشغله زیادی که دارند زمانی را که برای یادگیری زبان انگلیسی صرف می‌کنند، محدود است. به همین دلیل ممکن است مجبور باشند زمان زیادی را صرف یادگیری زبان انگلیسی کنند. اما کودکان در سنین کودکی و خردسالی تمامی تمرکز و توان خود را برای آموزش بازی و سرگرمی می گذارند. والدین باید از این فرصت طلایی استفاده کنند و کودکان را برای بزرگسالی آماده تر کنند.

به طور کل مهارت هایی که در کودکی آموخته می شوند، معمولاً ماندگاری بیشتری دارند و در بزرگسالی بسیار مفید واقع می شوند. اگر کودک بین ۳ تا ۱۰ سال دارید، پیشنهاد ما این است که وقت را تلف نکنید و از انرژی و ذهن کنونی کودک، جهت یادگیری دانش و مهارت های لازم استفاده کنید. البته نه به این معنا که فشار زیادی را به کودک وارد کنید و تمام زمانش را صرف آموزش کنید، تنها بخشی از ساعات غیر مفید روز کودکان را به آموزش مهارتهای غیر از مدرسه اختصاص دهید و خودتان آن را مدیریت کنید. این کار در طولانی مدت بسیار موثر واقع می شود.

کلاس آنلاین زبان انگلیسی کودکان

از زمانی که تکنولوژی بستر مناسبی جهت ارتباط آنلاین و تصویری برقرار کرد، انواع کلاس های آنلاین در سطوح مختلف، در سراسر دنیا برگزار شد می شد. اما از زمانی که ویروس کرونا شیوع پیدا کرد، کلاس های آنلاین به سرعت رواج پیدا کردند و مورد استفاده عموم در سراسر دنیا قرار گرفتند. اکنون با وجود این که کلاس های حضوری مجدداً برگزار می‌شود،  عده زیادی هنوز کلاس های آنلاین را به کلاس های حضوری ترجیح می دهند، چرا که مزایای بسیار ویژه ای در کلاس های آنلاین زبان انگلیسی وجود دارد.

امروزه والدین تمایل دارند کودکان خود را به کلاس های مختلف آموزشی بفرستند. اما در واقع این کار میسر نیست. معمولاً والدین زمان کافی برای انجام این کار را ندارند و تنها به ثبت نام در یک کلاس که کودک بیشتر از همه به آن علاقه دارد بسنده می کنند. اما کلاس های آنلاین و آموزش های آنلاین این فرصت را به کودکان و والدین می‌دهند تا در چندین کلاس آنلاین که هم به آن علاقه دارند و هم یک مهارت به حساب می آید شرکت کنند.

ایران کیدز اپ کلاس های آنلاین زبان انگلیسی کودکان را در سطوح مختلف به صورت آنلاین برگزار می‌کند که شما می توانید با هزینه ای بسیار به صرفه در این کلاس ها به صورت آنلاین شرکت کنید. بخشی از کلاسها ویژه کودکان ۳ تا ۱۰ سال و بخش دیگر آن ویژه بزرگسالان می باشد که روش تدریس در این دو گروه با هم متفاوت است.

 ایران کیدز اپ در کنار آموزش‌های پیش دبستانی، نقاشی کودکان، موسیقی کودکان و بسیاری از کلاس های آنلاین کودکان، زبان انگلیسی را به طور تخصصی و به صورت آنلاین برگزار میکند. در ادامه به معرفی دوره زبان انگلیسی آنلاین کودکان میپردازیم سپس دیگر کلاسهای برگزار شده در ایران کیدز اپ را معرفی میکنیم.

کلاس آنلاین انگلیسی کودکان

زبان انگلیسی آنلاین کودکان

 کلاسهای زبان انگلیسی آنلاین کودکان دو روز در هفته راس ساعات خاصیبرگزار می‌شود و همانند یک کلاس حضوری با دیگر همکلاسی ها و معلم تا انتهای کلاس همراه می شوید. کلاس های آنلاین زبان انگلیسی کودکان ایران کیدز اپ سطح بالایی دارند، مانند دروس مدرسه نیست و به طور کاربردی آموزش داده میشود. از ویژگی های کلاس زبان آنلاین کودکان ایران کیدز اپ این است که برای موضوعات مختلف ویدیو های آموزشی ساخته شده است که هر هفته پیش از کلاس قابل مشاهده می باشد.  کودکان بعد از مشاهده این ویدئو در کلاس حضور پیدا میکند. در کلاس زبان انگلیسی آنلاین کودکان ایران کیدز اپ از هیچ کتابی استفاده نمی شود، همه آموزش ها به صورت تجربی و سرگرم کننده می باشد و تمرینات هم با سرگرمی، نقاشی، شعر و غیره ارائه می شود. کودکان با کمترین همراهی والدین می توانند در این دوره‌ها شرکت کنند از آنجایی که این دوره مخصوص سنین ۴ تا ۱۰ سال می باشد گروه بندی کلاسها به گونه‌ای است که کودکان هم سن و سال در یک گروه قرار می گیرند و اختلاف سنی زیادی ندارند. اینگونه هم بازدهی کلاس ها بالاتر می رود و هم معلم به راحتی کلاس را مدیریت می کند.

از دیگر ویژگی کلاس زبان انگلیسی آنلاین ایران کیدز اپ می توان به همراهی مربیان و معلمان با سابقه اشاره‌کرد. معلمان و مربیان ما همگی در رزومه خود به طور کامل سابقه کار با کودکان را دارند.

پیش دبستانی مجازی و آنلاین

 در این دوره‌ها محتوای پیش دبستانی و آمادگی به طور کامل آموزش داده می شود، به طور مختصر می‌توان گفت کلاس پیش دبستانی آنلاین به کلاس های ارتباط تصویری و کلاس های مجازی به دوره های آموزشی ویدیوی گفته می‌شود. پیش دبستانی یک دوره اجباری نیست، اما به دلیل اینکه اکثر کودکان در این دوره شرکت میکنند سطح  و پایه تحصیلی آنها بالاتر رفته و نیاز است که شما هم کودکان خود را برای کلاس اول و ورود به دبستان آشنا کنید.

کلاسهای نقاشی آنلاین

در این دوره آموزش نقاشی در سطح های مختلف و تکنیک های متفاوت ارائه میگردد. این دوره ویژه گروه سنی ۳ تا ۱۰ سال می باشد و با همراهی مربیان با تجربه و از طریق ارتباط تصویری آنلاین برگزار میشود. از ویژگی های کلاس های آنلاین ایران کیدز اپ تعداد اندک افراد حاضر در کلاس می باشد برای مشاهده دوره های برگزار شده در ایران کیدز اپ به منوی کلاس ها مراجعه کنید.

تک درس علوم، ریاضی و حروف الفبا پیش دبستانی

در این دوره ها دروس پیش دبستانی به صورت جداگانه و تکی آموزش داده میشود. البته این دوره ها فقط به صورت مجازی یا دوره ویدیویی قابل ارائه است که مناسب افرادی میباشد که تنها نیاز به یادگیری بخشی از محتوای پیش دبستانی دارند. کلاس های مثل ریاضی به طور کامل، علوم و مباحث مرتبط و همچنین حروف الفبا به طور کامل، هر کدام جداگانه قابل دسترسی می باشد. البته در نظر داشته باشید که این دوره ها به صورت دوره ها ویدئویی میباشد.

english4

روش تدریس آموزش زبان انگلیسی آنلاین کودکان

همانگونه که کودکان زبان فارسی و دروس فارسی را در سنین پیش دبستانی به صورت شعر و سرگرمی و با زبان ساده می آموزند، آموزش زبان انگلیسی کودکان هم به همین صورت است و نباید به شکل کلاس های رسمی و خشک برگزار شود.

کودکان معمولاً به شعر و بازی علاقه بسیاری دارند که می‌توان از این فرصت استفاده کرد و آموزش های بسیاری را در قالب شعر و بازی و سرگرمی گنجاند تا کودکان بیشترین بهره را از بازیها و سرگرمی های خود ببرند.

 زمانی که کودکان در کلاس های رسمی و خشک قرار می گیرند، به سرعت خسته میشوند و پس از مدتی علاقه شان را به کلاس از دست می‌دهند. اما اگر در کلاس های جذاب و سرگرم کننده شرکت کنند، علاقه شان به کلاس چندین برابر می شود.

یکی از اصلی ترین ویژگی های کلاس های زبان انگلیسی آنلاین کودکان تعداد کم افراد حاضر در کلاس است. اکثر کودکان معمولاً در کلاس های شلوغ بهره کافی را از کلاس نمی برند. کودکان زیر ۶ سال که بیشتر از هر زمان دیگری نیاز به توجه و محبت دارند، معمولاً کم توجهی توسط مربی یا دیگران در این سن بسیار کودکان را آزرده خاطر می کند. پس یکی از مهمترین ویژگی های کلاس های آنلاین یا حتی کلاس های حضوری تعداد کم دانش آموزان در کلاس می باشد تا مربی فرصت کافی برای رسیدگی به همه دانش آموزان را داشته باشد.

در بخش آموزش زبان انگلیسی آنلاین کودکان، ویدئو های آموزشی هر هفته در وبسایت و اپلیکیشن برای دانش آموزان عزیز قابل مشاهده و دسترسی میباشد و در جلسات آنلاین محتوای این ویدئوها در کلاس توسط معلم تدریس می شود. این روش آمادگی بیشتری را برای نوآموزان عزیز ایجاد می کند و مطالب کلاسی را قابل فهم تر و آسان تر می کند و همچنین موجب مرور مفاهیم و به نوعی تمرین نوآموزان میگردد.

در گروه بزرگسالان روش تدریس زبان انگلیسی آنلاین به سبک آموزشگاهی می باشد، با این تفاوت که به دلیل تعداد کم افراد حاضر در کلاس فرصت تمرین و رسیدگی معلم به دانش آموزان بیشتر می باشد. در این کلاسها آموزش ها متناسب با کتابهای معرفی شده ارائه می شود.

در بخش کلاس های آنلاین زبان انگلیسی کودکان کلاس ها ۲ روز در هفته و هر جلسه به مدت ۴۵ دقیقه برگزار می گردد.

در بخش بزرگسالان ۲ روز در هفته و هر جلسه ۷۵ دقیقه برگزار می شود.

تعداد افراد حاضر در کلاس حداکثر ۷ نفر می باشد (اکثر کلاس ها ۵ نفره برگزار می گردد اما در مواقعی تا ۶ یا ۷ نفر می رسد).

مدت زمان برگزاری هر دوره و هر سطح 4 هفته می باشد و آموزش ها از مطالب مبتدی تا پیشرفته در هر جلسه و در هر دوره به ترتیب ارائه داده میشود.

در کلاس زبان انگلیسی آنلاین کودکان معمولاً تعیین سطح پیش از ثبت نام وجود ندارد اما در گروه بزرگسالان پیش از ثبت نام آزمون تعیین سطح انجام میشود.

هزینه های هر گروه و هر سطح متفاوت می باشد.

 شما می توانید در پیام رسان واتساپ یا با پیامک به شماره  ۰۹۰۱۵۰۱۴۱۳۵ از هزینه کلاس ها مطلع شوید و جهت ثبت نام اقدام نمایید.

english2

مزایای کلاس زبان انگلیسی آنلاین کودکان

صرفه جویی در زمان و حذف زمان رفت و آمد

 در دسترس بودن کلاس ها در هر شرایطی

 کم بودن تعداد افراد حاضر در کلاس

 به صرفه بودن هزینه های کلاس های آنلاین

 حفظ امنیت و سلامت کودکان به نسبت کلاس های حضوری

نظارت والدین بر جریان کلاس و آموزش معلم

پشتیبانی معلم در ساعات غیر از کلاس

 در دسترس بودن همیشگی بخش ویدیو های آموزشی

کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی زبان انگلیسی

این نوع کلاس ها معمولاً به همراه معلم و در محیطی که بین والدین و معلم توافقا انتخاب میشود، برگزار میگردد. در این نوع کلاس ها تمام تمرکز معلم بر روی یک یا دو نفر از شاگردان است، که این یک مزیت به حساب می آید اما از لحاظ هزینه، به صرفه نیست و معمولا این روش طرفدار بسیاری ندارد.

کلاس های حضوری زبان انگلیسی

 این کلاس ها معمولاً در آموزشگاه های زبان انگلیسی و در کنار تعداد بسیاری از دانش آموزان برگزار می شود و مزایا و معایب ویژه خودش را دارد.

جهت مشاهده  طبقه بندی سطح ها و مشاهده سرفصل های هر سطح به این صفحه مراجعه کنید.

آخرین مقالات ما